Wczytywanie strony...

KANCELARIA WASIŃSKI I PARTNERZY

Ogólnopolska Kancelaria Prawno-Podatkowa Wasiński i Partnerzy oferuje obsługę prawną dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Celem prawników kancelarii jest zapewnienie skutecznej, wszechstronnej oraz dostosowanej do potrzeb Klientów usług prawnych oraz prawno-podatkowych. W swojej praktyce szczególną uwagę poświęcamy bieżącym problemom przedsiębiorców, w tym wyszukiwaniu rozwiązań prawnych zmierzających do poprawy kondycji finansowej Klienta i zwiększeniu jego konkurencyjności na rynku. Oferujemy inwestorom zagranicznym pełną obsługę prawno-podatkową kapitału zagranicznego. Posiadamy doświadczenie w obsłudze Klientów z rynku Europy Zachodniej oraz Skandynawii. Kancelaria na stałe współpracuje z mediatorami, komornikami, notariuszami, biegłymi rewidentami i biurami tłumaczeń co pozwala Naszym Klientom na pierwszeństwo w załatwieniu każdej sprawy oraz zapewnia wszechstronny wachlarz usług. Usługi kancelarii świadczone są w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Radca prawny Filip Wasiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi. Absolwent studiów podyplomowych „Szkoła Prawa Amerykańskiego” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego prowadzonych we współpracy z Michigan State University. Nadto ukończył studia magisterskie z Zarządzania i Marketingu. Posiada również skończone kursy w zakresie doradztwa finansowego.

Adam Kałucki Branch Manager / Prawnik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W Kancelarii odpowiada za organizację pracy, obsługę klientów biznesowych oraz funkcjonowanie organizacji.

Piotr Jagiełło radca prawny.