Wczytywanie strony...

Kancelaria radcy prawnego

Filip Wasiński, doświadczenie zawodowe zdobywał podczas studiów pracując nie tylko w kancelarii, ale również innych firmach działających zarówno na rynku łódzkim jak i ogólnopolskim. Wielokrotnie reprezentował firmy działające na terenie Polski i poza jej granicami negocjując umowy handlowe na rzecz klientów. Znaczącą praktykę z zakresu prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, a także prawa pracy uzyskał dzięki obsłudze klientów głównie z sektora firm budowlanych oraz medycznych.

W bieżącej obsłudze Klientów stara się poznać ich aktualne potrzeby, ale także plany długofalowe dzięki czemu możliwe jest dopasowanie najbardziej adekwatnych rozwiązań prawnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie procesowe w zakresie sporów cywilnych oraz w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Biegle włada językiem angielskim (w tym prawniczym) oraz niemieckim.

Radca prawny Filip Wasiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi. Absolwent studiów podyplomowych „Szkoła Prawa Amerykańskiego” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego prowadzonych we współpracy z Michigan State University. Nadto ukończył studia magisterskie z Zarządzania i Marketingu. Posiada również skończone kursy w zakresie doradztwa finansowego.

Adam Kałucki Branch Manager, student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, współpracujący z kancelarią od 3 lat. W zakresie jego zainteresowań pozostaje prawo cywilne, handlowe i karne. W Kancelarii odpowiada za organizację pracy i funkcjonowanie organizacji, a także za działania marketingowe.

Mediator Katarzyna Wasińska absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Mediator, psycholog, pedagog z ponad 10 letnim doświadczeniem. Specjalizację z zakresu psychologii stosowanej kończyła na Wydziale Nauk o Wychowaniu. W 2008 r. ukończyła filologię angielską.

Piotr Jagiełło aplikant radcowski, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także podyplomowych studiów „Prawna Obsługa Przedsiębiorców”, prowadzonych przez tą samą instytucję akademicką. W 2016 roku ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie radców Prawnych w Łodzi. W czasie aplikacji współpracował z wieloma kancelariami, świadcząc pomoc prawną oraz zastępstwo procesowe zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym w zakresie prawa odszkodowań. W zakresie jego zainteresowań zawodowych pozostaje prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem prawa procesowego, prawo gospodarcze i handlowe oraz zamówienia publiczne.

Partnerzy